Yusuf Giyim

Hakkımızda

En Yakışandır Erkeğe

yusuf-giyim-logo

 

1977 Yılında Ismarlama Takım üzerine ilk faaliyetlerine başlayan Yusuf Giyim, kumaş kalitesi, benzersiz işçiliği ve modern çizgileriyle, küçük bir atölyeden, bir çok şubesi olan ve yurt dışında sayısız ülkeye ürünlerini ihraç eden büyük bir şirkete dönüştü. Aradan geçen 47 yılda önce Beyoğlu şubesi ile başlayan büyüme çizgisi, sırasıyla Fatih, Cevahir AVM ve Laleli şubelerinin ardından Fatih Plaza ile katlanarak artmıştır. Hala çeşitli bölgelerde şube sayısını arttıran YSF, 47 yıl önceki heyecan, tecrübe ve güler yüzlü personeli ile hizmetinizdedir.

 vico-venzi-logo

Misyonumuz

 

Yüzde yüz Türk sermayesi ile kurulan şirketimiz, kaliteli kumaş seçimiyle, ürettiği ürünlerde moda ve estetiği detay, dikiş ve aynı zamanda müşterilerinin değişen zevkleriyle en mükemmel şekilde birleştirerek, oturttuğu kurumsal yapı içerisinde farkı bir hizmet anlayışıyla müşterilerine sunmak amacındayız.

 

Vizyonumuz

 

Hazır erkek giyim sektöründe kaliteden ödün vermeden ve küresel başarıyı da yakalayarak, aranılan lider marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

 

Değerlerimiz